PATROCINADORS

horitzontal.png

Estem renovant les nostres col·laboracions, no et quedis a la banqueta i col·labora amb el Santllo!

LINKS D'INTERÈS

ARXIU

PAVELLÓ ANDREY XEPKIN

CARRER MATARÓ S/N

SANT FELIU DE LLOBREGAT, 08980

creada per JAIMEPG PHOTOGRAPHY  |  www.jaimepg.cat

SÈNIOR VERMELL

Jugadors: Óscar, Estanis, Lucas, Arnau, Manel, Xavi, Jordi, Pau, Roger, Iván, Víctor i Marcel

 

Entrenador: Sergi

Delegats: Carlos, Jordi i Manel 

SÈNIOR NEGRE

Paul Orpen

Javier Santana

Arnau Roses

Jacobo Rueda

Sergio Mateos

Gerard Grau

Jordi Guixonis

Àxel Cancio 

Quim Abril

Bruno Manchado 

Jose Copons

Albert Ricard

Pau De Aquino 

Oliver Garcia 

MÀSTER

DAVI DROY

SERGI LLORENS BRUN

RAUL SANCHO SANCHEZ

DAVID ALFONSO PELEGRIN

DANIEL MARTINEZ GRAGERA

LLUIS ESPAÑOL PARDOS

JOSÉ PÉREZ GIL

XAVIER MUÑOZ FUSTE

DAVID VALERO GARCÍA

JOSE TAFALLA ANDREU

SERGIO CÓNSUL HERNANDEZ

JOAN SOLER i AMO

VICTOR JAVIER MARTIN SANCHEZ

JAVIER MARTIN SANCHEZ

SERGIO MORENO MATEO

SEBASTIAN GUARDEÑO SERRANO

JUVENIL MASC

ALVARO GARCIA PEREZ

DANIEL OLONA IBAÑEZ

GUILLEM MIRO DURAN

ORIOL FERNANDEZ CUADRA

GERARD IGLESIAS PRIETO

RAUL CASADO LUQUE

ERIC ESTEBAN BORRUEL

GUILLEM SUMALLA BARBA

BERNAT MEDINA JUIDIAS

SERGIO LOPEZ MARTIMEZ

XAVI MANSILLA GAMARRA

ORIOL MARTI SERRANO

CADET FEM

INÉS SANTOMERA GUAREÑO

LIDIA CUSINE TORRES

MARÍA CUSINE TORRES

ANNA DUCH SEGARRA

BERTA CARPIO ORTIZ

CARLA VALLES LÓPEZ

EMMA JIMÉNEZ PRIETO

ELENA ROZAS MARTÍNEZ

CARMEN UNANUE GAMBRA

FÁTIMAU NANUE GAMBRA

LUCIA ROLDÁN FERNÁNDEZ

LAIA CRESPO CLOPES

FERNANDA VARGAS FLORES

CADET VERMELL

JOEL MARTINEZ VILLA

JOEL GARNES ROMERO

MAXIM RIGAU PARREÑO

ASIER APARICIO RESINA

ADRIAN VALVERDE AMBROSIO

RUBEN MARIN MENACHO

IÑAKI ARIZA HURTADO

POL RESINA MARTINEZ

LUCA LUSUARDI MASIP

XAVI VIDAL RIVERO

RAFA TARRAGA PEREZ

CARLOS MORALES VELEZ

ALEX TORRENS BUDI

ALBERT MARTI SERRANO

GABI ANDREU GALIMANY

GUILLEM SALAS SISTACHS

SERGIO RODRÍGUEZ TALAVERA

CADET NEGRE

BIEL INGLES FUENTES

MARC BONET MARTIN

PAU MUÑOZ ARREDONDO

MARC GRAU SANCHEZ

PAU LOPEZ MARTINEZ

ANDRES PALOMO LOPEZ

NICOLAS MARTINEZ MELERO

RUBEN SANCHEZ SALDAÑA

MARCOS MOREIRA MEDINA

JOAN FERNANDEZ MOREIRA

GUILLEM ROVIRA BASORA

GERARD ROMERO SANCHEZ

ERIK DE LA FUENTE VIDAL

DAVID ROJAS ESTEBAN

ALEX BOHORQUEZ GONZALEZ

INFANTIL FEM

ABRIL JORDANO ESCUDERO

YOLANDA GAVALDA RODRIGUEZ

INES PRIETO LAVIÑA

JUDITH BALLESTEROS GIL

DUNIA DUCH SANFELIX

JANA SERRA PERELLÓ

MARTINA MARTINEZ FERRERES

ARIADNA PÉREZ SALAS

BERTA GALINDO MARTORELL

DSARAH SANCHEZ AGUILAR

JESSICA ESCALANTE ARMESTO

INFANTIL VERMELL

IZAN ALVAREZ GAMERO

POL SANCHEZ GUELL

ENZO GIMENEZ CASTRO

MARTI RICART RODRIGUEZ

YANNICK RODRIGUEZ FONTANA

JAN VELA GILI

IKER GONZALEZ SILVA

MIQUEL SANROMA AZPEITIA

PAU DIAZ CENTELLES

SERGI GIRÓ NUÑEZ

ÍKER LUCAS SÁNCHEZ

DAVID MAÑOSAS GARCÍA

INFANTIL NEGRE

ISMAEL LUNTAMREVILLA TORRENT

GUILLEM GONZALEZ CORBETO

ARNAU PRATS ROMEO

BERNAT PALANCA RIBAS

MARCOS GONZALEZ SILVA

BRUNO CELANO HERNANDEZ

MARTI GORT ROMERO

JAN LUCAS SANCHEZ

XAVIER ARAGÓN VILLENA

ALEX CAMPILLO

SAMUEL IZQUIERDO

ALEVÍ FEM EXP

MARTA ARAGONES RIVERA

ANNA VAN SCHONEVELD CUSCO

NATZARET RODRIGUEZ MATEOS

VERONICA MARTINEZ CRESPO

LAIA MARTINEZ CRESPO

LAIA MUR MATUTANO

MARIA MONTSERRATCABEZA CANA

MARIONA CAIROL RAMOS

BERTA ALBA SERENO

MARIA SANROMA AZPEITIA

ONA BIGAS RUIZ

MARIA PERONA DIAZ

Mariona Mogedas Mitjans

Juno Barbaria Álvarez

ALEVÍ MASC EXP

PAU JIANG CORDOBA ROMERO

BIEL PRATS ROMEO

ALEX LUNA SEGOVIA

ALEX LERMA MELERO

CESC COPONS REYES

DYLAN LUCERO MONTEZUNA

MARTI ROCA MESTRA

JAIRO AGUILAR GARCIA

XAVIER MARQUINEZ GARCIA

ALEX MARIN MENACHO

MARÇAL PLANA SANCHEZ

POL SERNA VIDAL

ALEJANDRO MARTINEZ MELERO

SPÈCIAL

NOELIA GUERRERO RAMIRO

ARNAU BASCOMPTE GARCIA

ALEX ALVATEZ FLORENTIN

ARIADNA CORCOLES CESAREO

ABEBA SAN ANDRES MELLADO

Mark Collado Pérez

Mar Guilabert Martin

LAIA LONGABADIAS LOPEZ

DANIEL CEBRIAN ARROYO

BENJAMÍ MIXT

ARNAU HORTA

ERIC DE HARO AGUILERA

MARC GONZALEZ CORBETO

ROC RIBAS BASSONS

POL GUARDIOLA CIFRÉ

PAU FIGUERAS VEA

PAU URBANO PANADERO

Anwar Gonzalez El Azzouzi

MIGUEL YESTE VIDE

JOAQUIM CALATAYUD RAVENTÓS

PAU BOIX SANS

PAU VAN SCHONEVELD CUSCO

JAN VAN SCHONEVELD CUSCO

IAGO PONS VAZQUEZ

DAVID CUSCÓ USLÉ

PREBENJAMÍ

ALEIX RETUERTA

ERIK CABO TRINIDAD

LEO CANTERO ROMERO

MAX CANTERO ROMERO

MARC GONZALEZ MAS

EXTRA HANDBOL

Pau Vila -  CHSL

Miquel Martí i Pol - CHSL

Salvador Espriu - CHSL

Martí Dot -  CHSL 

  • Icono social Instagram
  • Wix Facebook page
  • Wix Twitter page

CHSL | club handbol sant llorenç

Sant Feliu de Llobregat

horitzontal.png