top of page

HC Martorell 20 - 40 Infantil A


Fàcil partit del nostre equip davant del cuer que encara no ha puntuat.

Ja des del principi el nostre equip es va encarregar de marcar diferències, l'1 a 8 dels primers minuts ja va deixar resolt un partit amb poca història i amb gran diferència entre els dos equips. Els avantatges del nostre equip es van anar eixamplant més i més fins al 9 a 21 que va finalitzar la primera part.

La segona part va ser una còpia de la primera amb el nostre equip molt relaxat i superior que va permetre al rival marcar més gols. Sense forçar, vam resoldre un partit fàcilment per 20 gols de diferència final 20 a 40.

Aquesta victòria ens coloca en cinquena plaça de la classificació empatat amb el el 4rt que és la darrera plaça del top 4. Bona victòria després de les dues derrotes encaixades i que ens permet recuperar moral devant de la visita del líder aquesta setmana a casa en un partit important.

bottom of page