top of page

CEH BCN Sants vs. Senior Vermell

🔴⚫️ CEH BCN Sants 31:25 Senior Vermell


👉🏽El SantLlo cau a un dels camps més difícils sense fer el seu millor partit.


👉🏽A estones, a ratxes... Així es podria definir el partit avui a Barcelona enfront d'un dels equips més solvents de la categoria. Tot i el bon inici, on hem estat per davant durant el primer quart d'hora... El nostre equip avui no ha ratllat al millor nivell defensiu, tous i indecisos, i això ho han aprofitat els locals per capgirar el marcador i arribar al descans amb tres gols de renda (16:13) aprofitant les contínues pèrdues de pilota.


👉🏽A la represa, el BCN Sants ha continuat a bon nivell i els nostres només han pogut fer la goma, repetint la pel·lícula de la primera meitat. Rendes de tres i quatre gols, que s'esvaien gràcies a les estones brillants del SantLlo, que ha arribat a posar-se a dos gols i pilota.... Però no ha sigut capaç de capgirar el partit. Resultat 31:25 final.


👉🏽La propera setmana, el nostre equip rep la visita del CH Sant Esteve Sesrovires B, dissabte a les 17:00 hores


💪🏽123 Sant LLorenç
Comments


bottom of page