top of page

Senior Vermell vs J.H. Matar贸

馃敶鈿笍Senior Vermell 36 - 30 J.H. Matar贸 B


馃憠馃徑El Senior Vermell continua la seva ratxa positiva superant el filial del J. H. Matar贸.


馃憠馃徑Gran vict貌ria del Sant Lloren莽 enfront el cuer de la classificaci贸, el J. H. Matar贸 B per un clar 36:30, que permet el nostre equip mantenir-se al grup capdavanter de la classificaci贸 de 1a Catalana.


馃憠馃徑Avui s铆 s'ha vist una bona versi贸 del Senior Vermell que ja desde el comen莽ament ha portat la iniciativa al joc i aix貌 s'ha reflectit en les primeres rendes a favor al marcador. Tot i les diverses baixes, el nostre equip ha gaudit de tres, quatre i cinc gols de marge durant molts minuts, que s'han ampliat a set, just al descans (19:12).


馃憠馃徑A la segona meitat, hem viscut la mateixa pel路l铆cula. Els del Maresme han seguit treballant de valent per escur莽ar la difer猫ncia a l'electr貌nic, per貌 els locals han estat molt s貌lids en defensa i molt combinatius en atac. El marcador assenyalava un clar 28:19 a manca d'un quart d'hora i, al tram final, amb el nostre equip baixant pistonada i el Matar贸 lluitant fins el final, el marcador ha quedat amb el 36:30 definitiu.


馃憠馃徑Amb aquesta vict貌ria, el nostre equip ja encadena sis setmanes sense con猫ixer la derrota, amb cinc vict貌ries i un empat. L'equip suma 18 punts, i 茅s cinqu猫 a la classificaci贸, tocant els llocs de Fases d'Ascens a Lliga Catalana.


馃憠馃徑La propera setmana, el nostre equip t茅 una dif铆cil sortida al camp del l铆der de la categoria, l' OAR Gr脿cia Sabadell B. El partit ser脿 el proper diumenge de febrer a les 18:00 hores al Pavell贸 Gr脿cia de Sabadell.馃挭馃徑123 Sant LLoren莽
Comments


bottom of page