top of page

Sènior Vermell vs. CH Sant Esteve Sesrovires B

🔴⚫️ Sènior Vermell 26:30 CH Sant Esteve Sesrovires B


👉🏽Derrota del Senior Vermell contra el filial sesrovirenc en un partit marcat per la tova defensa de la primera meitat, que ha marcat el signe del partit.


👉🏽Tot i la igualtat inicial, el nostre equip no ha estat còmode ni contundent en defensa i això ha permès els visitants trobar moltes opcions clares i alliberades de llençament. Una inexplicable desconnexió de l'equip a manca de cinc minuts per al descans ha posat una diferència de cinc gols al marcador abans de marxar al descans 14:19.


👉🏽A la represa, el nostre equip ha millorat la imatge en defensa, la porteria s'ha entonat i ha arribat a reduir els avantatges a la mínima (20:21) i (21:22). Però novament, els errors en atac i defensa han provocat que els dos punts volin del Pavelló Andrei Xepkin.

Segona derrota del SantLlo que continua sense ratllar al nivell òptim en aquest inici de temporada.


👉🏽La propera setmana, visitem el camp d'un altre filial, el H. Sant Joan Despí B. El partit serà dissabte a les 16:00 hores.


💪🏽123 Sant LLorenç
コメント


bottom of page