top of page

CH Igualada A vs Sènior Vermell

🔴⚫️CH Igualada A 36 - 30 Sènior Vermell


👉🏽Un Sènior Vermell amb moltes baixes cau a la capital de l'Anoia.


👉🏽Derrota sense molta història del SantLlo enfront l'Igualada, en un partit on les baixes a la nostra alineació junt amb la intensitat dels locals han fet que els nostres anessin a remolc tot el partit.


👉🏽I no ha sigut un partit dolent del nostre equip que, amb bones combinacions en atac, anava responent a les accions de contraatac dels locals. El SantLlo ha anat amb desavantatge de 2-3 gols durant tota la primera meitat. La defensa, tova per moments, no trobava el punt per ajustar les accions ofensives del @handboligualada . Així, el nostre equip ha arribat al descans amb 19:16 a l'electrònic.


👉🏽A la represa, s'ha repetit la tònica. El Sant Llorenç ha ofert bons moments d'atac que ens han mantingut amb opcions durant molts minuts. L'Igualada, empentat pel nombrós públic, ha continuat sense baixar intensitat i quan la seva experimentada porteria s'ha entonat, ha barrat les darreres opcions del nostre equip!


👉🏽Resultat final 36:30 i derrota a les Fases d'Ascens a Lliga Catalana, que deixa al nostre equip, ja gairebé sense opcions.


👉🏽Destacar el debut del nostre juvenil Marcos, que ha pogut disputar alguns minuts.


👉🏽La propera setmana, el nostre equip rep la visita d'un dels altres aspirants a l'ascens, el CH Vilanova i la Geltrú. El partit serà el dissabte a les 18:00 hores al Pavelló Municipal d'Esports Andrey Xepkin.


💪🏽123 Sant LLorençKommentare


bottom of page